top of page

ÖZELLİKLERİ:

Göz kapağı, kaş ve kirpiklerin hijyeni için  özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Hassas bölgedeki kepek, yağ ve makyaj kalıntılarını cildi tahriş etmeden temizler. Çay ağacı yağı (TTO), aynısefa çiçeği ekstresi, hodan yağı içerisindeki fitokimyasallar ve B5 ile E vitaminleri sayesinde sinerjik etki gösterir. Düzenli günlük kullanıma uygundur.

KULLANIMI:

Uygulama öncesi ellerin temiz ve  yıkanmış olması önerilir. Önceden ıslattığınız parmak uçlarınıza Blefar-ex Jel'den küçük bir miktar döküp hafifçe yayın. Gözlerinizi kapatın. Her iki göz çevresini (göz kapakları, kirpik ve kaşlar)  yaklaşık 1-2 dakika boyunca yumuşak hareketler ile ovuşturarak temizleyin. Uygulama sonrası ılık su ile yüzünüzü iyice durulayın. Göz yüzeyinde kullanmayın. Sadece harici kullanım içindir. Göz yüzeyi ile temas etmesi halinde bol miktarda ılık su ile durulayın. Kullanım öncesi eğer var ise kontakt lenslerin çıkarılması önerilir.

LONG-AGE HEALTH

Long-Age Health Consulting 2010 yılında Ankara merkezli yabancı ortaklı bir AR-GE ve danışmanlık firması olarak kurulmuştur. Kardeş firması Farmasens ile birlikte KOSGEB ve TUBİTAK destekli tamamlanmış AR-GE projeleri mevcuttur. Bu projeler sonucu ulaşılan innovatif ürünler ve üretim süreçleri ile ilgili patent başvuruları vardır. Halen devam eden projelere sahiptir.  Kendisi için ve kendi adına geliştirdiği formüller dışında diğer firmalar adına da formül ve ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Long-Age, kendi bünyesinde geliştirdiği formüllerin bir kısmının  üretim, satış ve pazarlamasını da yapmaktadır. Mevcut  ürünleri ile dermatoloji-kozmetoloji klinikleri ve göz hekimleri düzeyinde çalışmakta  ayrıca eczane ziyaretleri yapmaktadır. Dermatoloji alanında Agonist® markası, oftalmoloji alanında Blefar-ex® markası ile çalışmalarını sürdürmektedir.

FAALİYET ALANLARI
bottom of page